Zakochany Romeo okradł rodzinę

Zakochany Romeo okradł rodzinę

Gorzowscy policjanci zatrzymali 18-latka, który okradał swoją rodzinę, a następnie „zdobytymi” łupami obdarowywał wybrankę serca. Celem jego przestępczego działania była markowa odzież i pieniądze. Profesjonalne i szybkie działania funkcjonariuszy pozwoliły na odzyskanie przywłaszczonych rzeczy. W zaledwie trzy godziny od zgłoszenia odzyskano skradzioną odzież. Podejrzany został doprowadzony do komisariatu Policji i usłyszał zarzuty.

W środę (24 lipca) zrozpaczona mieszkanka Gorzowa Wlkp. powiadomiła Policję, że z jej mieszkania zginęły rzeczy, w tym markowa odzież należąca do niej i jej córek. Kobieta z czasem zorientowała się również, że zniknęły pieniądze. Pokrzywdzona zauważyła, że wszystko zaczęło się dziać od momentu kiedy w mieszkaniu przez pewien czas gościła swojego bratanka. W sprawę szybko zaangażowali się policjanci z II komisariatu w Gorzowie, którzy w zaledwie trzy godziny od zgłoszenia ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 18-latek, który wcześniej mieszkając u pokrzywdzonej zdobył i wykorzystał zaufanie członków rodziny. Młody mężczyzna po zatrzymaniu noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy prowadzący sprawę ustalili, że podejrzany chcąc zaimponować swojej dziewczynie obdarowywał ją różnymi prezentami, w tym skradzioną wcześniej odzieżą. Kryminalni odzyskali większość utraconych rzeczy. 18-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci odzyskali wartego 360 tys. zł. tira z naczepą
Next Xiaomi - tania i dobra elektronika

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ” LUBUSKIEJ DROGÓWKI

Ponad 820 skontrolowanych pojazdów, 480 ujawnionych wykroczeń i ponad 450 nałożonych mandatów karnych to bilans działań „Prędkość” lubuskiej drogówki. W niedzielnej akcji brało udział blisko 200 policjantów, którzy reagowali na

Wiadomości 0 Comments

Narkotestery przekazane Lubuskiej Policji

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim, podinsp. Piotr Fabijański odebrał od Wicemarszałka Województwa Lubuskiego, Romualda Gawlika narkotestery. Dzięki tym specjalistycznym narzędziom lubuscy policjanci będą mogli jeszcze skuteczniej eliminować z

Wiadomości 0 Comments

DZIELNICOWI WSPINALI SIĘ PO BALKONACH, BY POMÓC 88-LATCE

Nowosolscy policjanci wykazali się dużym zaangażowaniem, ratując 88-letnią kobietę. Dzielnicowi nie zawahali się i do mieszkania weszli przez balkon. Dzięki profesjonalnym działaniom funkcjonariuszy rewiru dzielnicowych, kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź