TRZECH ZATRZYMANYCH POSZUKIWANYCH W JEDEN WEEKEND

TRZECH ZATRZYMANYCH POSZUKIWANYCH W JEDEN WEEKEND

Działania służb policjantów kryminalnych oraz ogniwa patrolowo-interwencyjnego przyczyniły się do zatrzymania dwóch osób poszukiwanych. Trzecia osoba została zatrzymana dzięki godnej pochwały postawie obywatelskiej jednego z mieszkańców powiatu świebodzińskiego.

Policjanci Wydziału Kryminalnego każdego dnia prowadzą czynności, zmierzające do zatrzymania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Istotnym w tych działaniach jest wsparcie obywateli. Często informacje pochodzące nawet z plotek lub będące niepewnymi są dla policjantów śladem, który będzie kluczowy do zatrzymania osoby poszukiwanej.

W ciągu minionego weekendu (18-19 lutego) zatrzymane zostały trzy osoby poszukiwane. Pierwszy z nich, 24-letni mieszkaniec Świebodzina, dzięki ustaleniom policjanta z wydziału kryminalnego, zatrzymany został w sobotę około godziny 14:00. Kolejny poszukiwany – 29-letni mieszkaniec gminy Świebodzin – trafił w ręce policjantów tego samego dnia około godziny 19:00. Został złapany dzięki czujności jednego z mieszkańców, który rozpoznał go jako osobę poszukiwaną i poinformował o tym policję. Ostatni z trójki poszukiwanych – 51-leni mieszkaniec Świebodzina – zatrzymany został w niedzielę około 21:30 przez patrol prewencji. Każdy z tych mężczyzn był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za swoje wcześniejsze przewinienia. Wydział kryminalny oprócz codziennych czynności i bieżących spraw prowadzi także regularne akcje „Poszukiwany”. Podczas działań, dwa miesiące wcześniej, tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2016r. został zatrzymany mężczyzna poszukiwany i skazany za udział w grupie przestępczej i przemyt dużej ilości narkotyków. Przebywał w Peru przez 11 lat.

Żadna informacja, która jest przekazywana Policji nie jest bagatelizowana. Każdy sygnał zostanie sprawdzony a osoba przekazująca informacje pozostanie anonimowa. Każdy może się przyczynić do zatrzymania i postawienia przestępcy przed wymiarem sprawiedliwości.

Previous KOLEJNE LUKSUSOWE AUDI ODZYSKANE – SKUTECZNA WSPÓŁPRACA POLICJI I STRAŻY LEŚNEJ
Next POLICJANCI WYNIEŚLI KOBIETĘ Z PŁONĄCEGO BUDYNKU

Może to Ci się spodoba

Gorzów na Sygnale 0 Comments

SKUTECZNI W ZWALCZANIU PRZESTĘPCZOŚCI NARKOTYKOWEJ – ARESZT DLA 31-LATKA

Zielonogórscy policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową namierzyli, zatrzymali, a następnie doprowadzili do aresztowania mężczyzny, który posiadał duże ilości narkotyków. W zatrzymaniu uczestniczyła Nieetatowa Grupa Realizacyjna z zielonogórskiej komendy.

Gorzów na Sygnale 0 Comments

Komunikat policji

Gorzowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 31 stycznia 2018 roku w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Piłsudskiego. Policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Gorzowie Wlkp. prowadzą postępowanie

Gorzów na Sygnale 0 Comments

„WALIZKA NARKOTYKOWA” W GORZOWSKIEJ JEDNOSTCE

Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. w nowym roku szkolnym będą przeprowadzać spotkania dla rodziców, nauczycieli i pedagogów, w trakcie których zaprezentują tzw: „walizkę narkotykową”. Pierwsze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź