Przygotuj swoje ciało do sezonu bikini przy pomocy nowoczesnej metody laserowej SculpSure!

Przygotuj swoje ciało do sezonu bikini przy pomocy nowoczesnej metody laserowej SculpSure!

Szczupła, zgrabna i idealnie wyrzeźbiona sylwetka to efekt, który możemy osiągnąć nie tylko poprzez tradycyjne metody odchudzania, lecz także dzięki specjalistycznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby uzyskać oczekiwane rezultaty wyszczuplenia jeszcze przed nadejściem lata, najlepiej już dziś podjąć pierwsze kroki.

Szybkie i imponujące efekty wyrzeźbionej sylwetki możemy uzyskać m.in. przy pomocy zabiegu laserowego SculpSure, który rekomendują specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie. Na czym polega ten zabieg? I dlaczego jest dziś jedną z lepszych metod wyszczuplania?

Zabiegi wyszczuplające brzuch i uda – laser jak skalpel

Zabieg SculpSure, wykorzystujący metodę laserową do wyszczuplania wybranych okolic ciała, to prawdziwy hit wśród wszelkich zabiegów medycyny estetycznej. To przede wszystkim dlatego, że w tym przypadku laser działa niczym skalpel chirurgiczny, ale przy tym nie naraża pacjenta na uciążliwy ból, długi okres rekonwalescencji czy szereg niepokojących skutków ubocznych. Dzięki metodzie SculpSure możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej całkowicie bezinwazyjnie i w błyskawiczny sposób – pojedynczy zabieg trwa zaledwie 25 minut, a podczas niego można pozbyć się nawet 25% tłuszczu z wybranej okolicy ciała!

Wyszczuplające zabiegi na ciało – idealnie wyrzeźbione ciało na sezon bikini!

Zabieg SculpSure to jeden z niewielu tak skutecznych zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala nie tylko pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z okolicy brzucha, ud, boczków, ramion czy pośladków, prowadząc do ich wyszczuplenia, lecz także umożliwia wymodelowanie i wyrzeźbienie ciała w wybranych okolicach – przy pomocy tej metody można m.in. ukształtować swój ,,sześciopak” na brzuchu. Dodatkowym atutem przeprowadzonego zabiegu jest poprawa naturalnej jędrności i sprężystości skóry, która w wyniku tradycyjnego odchudzania często staje się wiotka i pozbawiona elastyczności. SculpSure pozwala natomiast na kompleksową poprawę wyglądu ciała już po jednym wykonanym zabiegu.

Laserowe wyszczuplanie – jak to działa?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia zawierającego 4 aplikatory, z których każdy mocno rozgrzewa skórę aż do głębokości 3 cm, prowadząc do uszkodzenia komórek tłuszczowych w wybranym obszarze ciała. Światło lasera uszkadza nawet te komórki, które są wyjątkowo odporne na tradycyjne metody odchudzania. Bardzo ważne jest też to, że zabieg w żaden sposób nie narusza zewnętrznej warstwy skóry, tak jak np. przy klasycznym zabiegu liposukcji, co automatycznie skraca okres rekonwalescencji pozabiegowej i zmniejsza ryzyko ewentualnych powikłań. Wystarczy jeden 25 minutowy zabieg, aby zauważyć spektakularne efekty wyszczuplenia. Trzeba jednak zaznaczyć, że pełne rezultaty terapii będą widoczne dopiero po upływie 2-3 miesięcy od zabiegu. Dlatego, jeśli zależy nam na tym, żeby idealnie przygotować swoje ciało na sezon bikini, zabiegowi SculpSure warto poddać się już dziś.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu SculpSure?

Tak, jak w przypadku wszystkich innych zabiegów laserowych, przeciwwskazaniem do przeprowadzenia terapii SculpSure jest świeżo opalona skóra, która przy kontakcie z laserem może ulec poparzeniu. Przed zabiegiem nie należy też przyjmować leków światłouczulających. Bardzo ważne jest też to, aby po przeprowadzonym zabiegu zadbać o skuteczną ochronę skóry przed promieniami UV i unikać długotrwałej i intensywnej ekspozycji słonecznej.

Czy zabieg boli?

Terapia SculpSure nie zalicza się do najprzyjemniejszych procedur zabiegowych, jednak nie powoduje też uciążliwego bólu. Większość pacjentów podczas zabiegu odczuwa po prostu silne ciepło rozchodzące się po leczonym obszarze ciała. Specjaliści medycyny estetycznej dysponują też szeregiem różnych rozwiązań znieczulających, aby maksymalnie zwiększyć komfort pacjenta podczas zabiegu.

Więcej informacji na temat innowacyjnego zabiegu laserowego SculpSure znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/sculpsure-redukcja-tluszczu-25-minut/

Previous Butelkami zaatakował znajomego, wcześniej się obnażał. Usłyszał już zarzuty
Next Gry na rodzinne wyjazdy i obozy młodzieżowe

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Polacy zadowoleni z pracy, ale mało zaangażowani

Większość Polaków jest zadowolona ze swojej pracy, choć poziom satysfakcji z wykonywanych obowiązków i zaangażowania w nie jest jednak wśród Polaków bardzo niski. To może się przekładać zarówno na działalność firmy, jak i kondycję

Life&Style 0 Comments

Smartfon z przekątną powyżej 5,5 cala

Inteligentne telefony komórkowe – smartfony – niemal wyparły z rynku tradycyjne „komórki”. Mają od nich bowiem zdecydowanie więcej możliwości. Smartfony to urządzenia, które różnią się między sobą między innymi przekątną

Life&Style 0 Comments

Czy alkoholizm może iść w parze z narkomanią?

Alkohol jest środkiem depresyjnym (oznacza to, że ma działanie hamujące na układ nerwowy), a jego połączenie, na przykład ze stymulantem (np. Kokainą) prowadzi do walki między tymi dwiema substancjami. Jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź