Przygotuj swoje ciało do sezonu bikini przy pomocy nowoczesnej metody laserowej SculpSure!

Przygotuj swoje ciało do sezonu bikini przy pomocy nowoczesnej metody laserowej SculpSure!

Szczupła, zgrabna i idealnie wyrzeźbiona sylwetka to efekt, który możemy osiągnąć nie tylko poprzez tradycyjne metody odchudzania, lecz także dzięki specjalistycznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby uzyskać oczekiwane rezultaty wyszczuplenia jeszcze przed nadejściem lata, najlepiej już dziś podjąć pierwsze kroki.

Szybkie i imponujące efekty wyrzeźbionej sylwetki możemy uzyskać m.in. przy pomocy zabiegu laserowego SculpSure, który rekomendują specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie. Na czym polega ten zabieg? I dlaczego jest dziś jedną z lepszych metod wyszczuplania?

Zabiegi wyszczuplające brzuch i uda – laser jak skalpel

Zabieg SculpSure, wykorzystujący metodę laserową do wyszczuplania wybranych okolic ciała, to prawdziwy hit wśród wszelkich zabiegów medycyny estetycznej. To przede wszystkim dlatego, że w tym przypadku laser działa niczym skalpel chirurgiczny, ale przy tym nie naraża pacjenta na uciążliwy ból, długi okres rekonwalescencji czy szereg niepokojących skutków ubocznych. Dzięki metodzie SculpSure możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej całkowicie bezinwazyjnie i w błyskawiczny sposób – pojedynczy zabieg trwa zaledwie 25 minut, a podczas niego można pozbyć się nawet 25% tłuszczu z wybranej okolicy ciała!

Wyszczuplające zabiegi na ciało – idealnie wyrzeźbione ciało na sezon bikini!

Zabieg SculpSure to jeden z niewielu tak skutecznych zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala nie tylko pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z okolicy brzucha, ud, boczków, ramion czy pośladków, prowadząc do ich wyszczuplenia, lecz także umożliwia wymodelowanie i wyrzeźbienie ciała w wybranych okolicach – przy pomocy tej metody można m.in. ukształtować swój ,,sześciopak” na brzuchu. Dodatkowym atutem przeprowadzonego zabiegu jest poprawa naturalnej jędrności i sprężystości skóry, która w wyniku tradycyjnego odchudzania często staje się wiotka i pozbawiona elastyczności. SculpSure pozwala natomiast na kompleksową poprawę wyglądu ciała już po jednym wykonanym zabiegu.

Laserowe wyszczuplanie – jak to działa?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia zawierającego 4 aplikatory, z których każdy mocno rozgrzewa skórę aż do głębokości 3 cm, prowadząc do uszkodzenia komórek tłuszczowych w wybranym obszarze ciała. Światło lasera uszkadza nawet te komórki, które są wyjątkowo odporne na tradycyjne metody odchudzania. Bardzo ważne jest też to, że zabieg w żaden sposób nie narusza zewnętrznej warstwy skóry, tak jak np. przy klasycznym zabiegu liposukcji, co automatycznie skraca okres rekonwalescencji pozabiegowej i zmniejsza ryzyko ewentualnych powikłań. Wystarczy jeden 25 minutowy zabieg, aby zauważyć spektakularne efekty wyszczuplenia. Trzeba jednak zaznaczyć, że pełne rezultaty terapii będą widoczne dopiero po upływie 2-3 miesięcy od zabiegu. Dlatego, jeśli zależy nam na tym, żeby idealnie przygotować swoje ciało na sezon bikini, zabiegowi SculpSure warto poddać się już dziś.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu SculpSure?

Tak, jak w przypadku wszystkich innych zabiegów laserowych, przeciwwskazaniem do przeprowadzenia terapii SculpSure jest świeżo opalona skóra, która przy kontakcie z laserem może ulec poparzeniu. Przed zabiegiem nie należy też przyjmować leków światłouczulających. Bardzo ważne jest też to, aby po przeprowadzonym zabiegu zadbać o skuteczną ochronę skóry przed promieniami UV i unikać długotrwałej i intensywnej ekspozycji słonecznej.

Czy zabieg boli?

Terapia SculpSure nie zalicza się do najprzyjemniejszych procedur zabiegowych, jednak nie powoduje też uciążliwego bólu. Większość pacjentów podczas zabiegu odczuwa po prostu silne ciepło rozchodzące się po leczonym obszarze ciała. Specjaliści medycyny estetycznej dysponują też szeregiem różnych rozwiązań znieczulających, aby maksymalnie zwiększyć komfort pacjenta podczas zabiegu.

Więcej informacji na temat innowacyjnego zabiegu laserowego SculpSure znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/sculpsure-redukcja-tluszczu-25-minut/

Previous Butelkami zaatakował znajomego, wcześniej się obnażał. Usłyszał już zarzuty
Next Gry na rodzinne wyjazdy i obozy młodzieżowe

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Metody zamykania widocznych naczynek krwionośnych

U wielu pacjentów, zwłaszcza pań, rozszerzone naczynia krwionośne stanowią prawdziwe wyzwanie. Widoczne na skórze czerwone “pajączki” kradną pewność siebie i mają duży wpływ na samoocenę. Stosowanie podkładów maskujących zabiera wiele

Life&Style 0 Comments

Jak leczyć nerwicę zawodową?

Nerwica zawodowa może dotknąć każdej profesji i, niestety, coraz częściej sięga po młodych, niedoświadczonych zawodowo ludzi. Żyjemy w czasach, w których trzeba cały czas żyć na najwyższych obrotach i nie

Life&Style 0 Comments

Pobyt w Grecji był dla mnie jak reset absolutny

Aktorka spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź