PRZEWOZIŁ NARKOTYKI I CUDZY DOWÓD OSOBISTY. WPADŁ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

PRZEWOZIŁ NARKOTYKI I CUDZY DOWÓD OSOBISTY. WPADŁ PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Policjanci z Gubina, zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka, który jak się okazało kierował osobówką nie posiadając do tego uprawnień. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki oraz dowód osobisty będący własnością innej osoby. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd.

Policjanci z Zespołu Patrolowo–Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Gubinie pełniąc służbę w porze nocnej na terenie miasta i gminy Gubin, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Jak się okazało 25-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania, a w saszetce chował zawiniątko zawierające sproszkowaną substancję. W wyniku dalszych czynności, policjanci znaleźli przy nim kolejne zwitki, które ukrywał w skarpetce. Zabezpieczone substancje poddano badaniom testerem, które wykazały, iż jest to amfetamina oraz marihuana. Ponadto w jego portfelu znajdował się dowód osobisty należący do innego mężczyzny. 25-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Podczas przesłuchania usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz przywłaszczenia dokumentu. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd.

Zgodnie z art. 275 kodeksu karnego, za przywłaszczenie dokumentu grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Natomiast w myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous TOWAR WART BLISKO 900 TYSIĘCY ZŁOTYCH ODZYSKANY PRZEZ DROGÓWKĘ
Next ZA KIEROWNICĘ TYLKO WYPOCZĘTYM

Może to Ci się spodoba

Gorzów na Sygnale 0 Comments

ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA ROZPRACOWANA PRZEZ LUBUSKICH POLICJANTÓW

Policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Dwóch mężczyzn i kobieta, mieszkańcy Gorzowa Wlkp., usłyszeli zarzuty i

Gorzów na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Skuteczna praca gorzowskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziła do zatrzymania dwóch osób. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukań znaleźli 1,2 kilograma marihuany, ponad 200 gramów amfetaminy i tabletki ecstasy.

Gorzów na Sygnale 0 Comments

TRZECH ZATRZYMANYCH POSZUKIWANYCH W JEDEN WEEKEND

Działania służb policjantów kryminalnych oraz ogniwa patrolowo-interwencyjnego przyczyniły się do zatrzymania dwóch osób poszukiwanych. Trzecia osoba została zatrzymana dzięki godnej pochwały postawie obywatelskiej jednego z mieszkańców powiatu świebodzińskiego. Policjanci Wydziału

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź