Najlepsze tanie gadżety

Najlepsze tanie gadżety

Niewiele czasu pozostało w okresie wakacyjnych zakupów, więc teraz jest to doskonały czas na werbowanie wspaniałych prezentów na tanio. Więc mamy zaokrąglone naszą listę najlepszych prezentów tanich technologii pod 20 dolarów, z produktów, które uruchamiają grę z bezprzewodowej myszy do kontrolera przełącznika Nintendo.

Oto najlepsze opcje, jakie możesz teraz dostać.

Panasonic ErgoFit Earbuds

Tak samo jak uwielbiamy bezprzewodowe wkładki douszne, tak samo miło jest mieć parę przewodowych pączków, na które możemy liczyć podczas długich podróży lub w nagłych wypadkach. Pomimo tego, że są superszybkie (zazwyczaj można je znaleźć poniżej 10 dolarów), wkładki douszne Panasonic ErgoFit oferują niesamowitą jakość dźwięku, który jest zarówno zbalansowany jak i czysty. Są one dostępne w wielu kolorach i choć nie posiadają certyfikatu IPX, używaliśmy ich niezliczoną ilość razy podczas naszych biegów, a nawet przeżyły przypadkowy cykl w naszej pralce.

Sporty kaflowe

Firma Tile rozszerzyła swoją linię produktów o kilka nowych płytek. Jednak Tile Sport pozostaje jednym z naszych ulubionych. Wystarczy przymocować go do czegoś, czego nie chcesz zgubić (np. kluczy do domu) i zainstalować aplikację w telefonie, a następnym razem, gdy coś pomylisz, będziesz mógł śledzić swój przedmiot za pomocą aplikacji Tile Mates. Aplikacja ta sprawi, że Tile Sport wyda dźwiękowy sygnał alarmowy, gdy znajdzie się on w zasięgu 200 stóp. Urządzenie wielkości kciuka jest również 2x głośniejsze niż jego poprzednik, a także pomogło jednemu z naszych redaktorów odzyskać skradziony samochód.

Micro Arcade Pac-Man

Przeżyj lata 80-te z Micro Arcade Pac-Manem. Gracz w rozmiarze karty kredytowej posiada malutki kolorowy ekran i D-pad, którego można używać do poruszania się Pac-Manem po niezliczonych labiryntach. Gobble up duchy, uczta na granulkach energetycznych i cieszyć się godzinami gry bez potrzeby połączenia Wi-Fi lub planu danych. Micro Arcade oferuje także wersję Tetris swojego malutkiego palmtopa.

TP-Link Smart Wi-Fi Plug

Zamień dowolne urządzenie w inteligentny gadżet za pomocą inteligentnej wtyczki TP-Link Mini Wi-Fi. Po podłączeniu do gniazdka elektrycznego należy podłączyć wtyczkę Smart do domowej sieci Wi-Fi. Dowolnym urządzeniem, które następnie zostanie podłączone do urządzenia, można sterować za pomocą aplikacji TP-Link. Co więcej, urządzenie jest kompatybilne z aplikacją Alexa i Google Assistant, dzięki czemu do sterowania smartfonem można również używać komend głosowych.

http://smartfonupdate.pl/najlepsze-tanie-gadzety-ktore-mozesz-kupic-teraz_hsqf.a

Previous Przepisy na utratę masy ciała z blendera
Next Tłumaczenia specjalistyczne

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Przepisy na utratę masy ciała z blendera

Jednym z najprostszych sposobów na schudnięcie jest przygotowywanie posiłków w domu.1 We własnej kuchni można kontrolować kalorie, wybierać zdrowsze składniki i kontrolować wielkość porcji dokładniej niż w restauracji. Ale wiele

Life&Style 0 Comments

Czym jest laser frakcyjny i do czego jest używany?

Laserowa obróbka frakcyjna jest stosowana w leczeniu: Linie mimiczne i zmarszczki (rhytides) Uszkodzenia słoneczne Pigmentacja skóry związana z fotostarzeniem się Blizny chirurgiczne i trądzikowe. Chociaż w leczeniu zaburzeń pigmentacji, takich

Life&Style 0 Comments

Metody zamykania widocznych naczynek krwionośnych

U wielu pacjentów, zwłaszcza pań, rozszerzone naczynia krwionośne stanowią prawdziwe wyzwanie. Widoczne na skórze czerwone “pajączki” kradną pewność siebie i mają duży wpływ na samoocenę. Stosowanie podkładów maskujących zabiera wiele

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź