Najlepsze hulajnogi elektryczne

Najlepsze hulajnogi elektryczne

Oto nasze najlepsze wybory do najlepszych skuterów elektrycznych dla dorosłych, dzieci i osób dojeżdżających do pracy.
Jeśli szukasz alternatywnego sposobu na poruszanie się, warto rozważyć jeden z najlepszych skuterów elektrycznych. Hulajnogi elektryczne cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są łatwe w obsłudze, szybko zapinają się na zamek błyskawiczny w mieście i są bardziej kompaktowe niż rowery, co ułatwia ich przechowywanie.

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z transportu publicznego lub przejażdżki, skuter elektryczny jest realną opcją. Hulajnogi elektryczne są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a ich ceny wahają się od poniżej 200 dolarów do ponad 1500 dolarów, więc hulajnogi elektryczne są dostępne dla prawie wszystkich. Ale zanim dokonasz inwestycji, ważne jest, abyś dostał najlepszy elektryczny skuter dla swoich potrzeb.

Jakie są najlepsze hulajnogi elektryczne?

Po wzięciu kilku modeli na spin, uważamy, że najlepszym ogólnym skuterem elektrycznym jest Unagi Model One (E500). Hulajnoga ta posiada silniki w każdym z kół, co pozwala jej na pokonywanie wzniesień lepiej niż innym testowanym przez nas modelom. Unagi posiada duży, jasny wyświetlacz, łatwe w obsłudze elementy sterujące, wbudowany klakson oraz jasne światła przednie i tylne. Ma także zgrabną konstrukcję, która z pewnością wywróci głowy, a jako dodatek można nawet uzyskać niestandardową skórę. Jednak model Unagi Model one jest drogi i kosztuje 990 dolarów.

Jeśli potrzebujesz skuter, który może pokonać dystans, polecamy Segway Ninebot Kickscooter Max. Choć waży ponad 40 funtów – jest cięższy od większości modeli – posiada akumulator, który po naładowaniu wytrzyma do 40 mil, czyli dwa razy więcej niż wiele innych skuterów. I jest na tyle mocny, że pozwala na pokonywanie dość stromych wzniesień.

Szukasz czegoś kompaktowego? Najlepszy elektryczny skuter dla osób dojeżdżających do pracy to Glion Dolly, ponieważ składa się bardziej kompaktowo niż inne, a nawet ma rączkę i dwa małe kółka, dzięki którym można go trzymać jak toczącą się walizkę, gdy się nim nie jedzie.

Glion Balto to nowy hulajnoga elektryczna w stylu siedzącym, którą można przekształcić w hulajnogę stojącą i złożyć w celu łatwiejszego przechowywania i transportu. Ponadto, jego bateria jest wyjmowalna i może być używana do ładowania innych akcesoriów, takich jak laptopy i smartfony. Można go zamówić za 500 dolarów; jego regularna cena wyniesie 700 dolarów.

http://airproduction.pl/a,boqf

Previous Dlaczego ciśnienie w oponach jest istotne
Next 10 Sposób, w jaki kobiety powinny dbać o swoje zdrowie

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Wszystko, co musisz wiedzieć o laserach frakcyjnych

Wyobraź sobie, że możesz zabrać ze sobą wszystkie swoje problemy skórne – przebarwienia, blizny potrądzikowe, tępotę, drobne linie – i zedrzeć je wszystkie, aby odsłonić nową warstwę błyszczącej, zdrowej skóry.

Life&Style 0 Comments

Metody zamykania widocznych naczynek krwionośnych

U wielu pacjentów, zwłaszcza pań, rozszerzone naczynia krwionośne stanowią prawdziwe wyzwanie. Widoczne na skórze czerwone “pajączki” kradną pewność siebie i mają duży wpływ na samoocenę. Stosowanie podkładów maskujących zabiera wiele

Life&Style 0 Comments

Olejek na suche włosy

Olejowanie włosów może być wykonywane na mokro oraz na sucho, na noc albo przed myciem. Jednak pojawia się pytanie, o to która metoda będzie dawała najlepsze efekty. Tak naprawdę podstawowym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź