BILI I KOPALI PO GŁOWIE LEŻĄCEGO. NAPASTNIKÓW ZATRZYMALI POLICJANCI PO SŁUŻBIE

BILI I KOPALI PO GŁOWIE LEŻĄCEGO. NAPASTNIKÓW ZATRZYMALI POLICJANCI PO SŁUŻBIE

Gorzowscy policjanci ruchu drogowego, aspirant sztabowy Dariusz Sztylka i sierżant sztabowy Mateusz Partyka, wracali ze służby, gdy zauważyli trzy osoby, które biły pięściami i kopały leżącego mężczyznę. Funkcjonariusze zatrzymali auto i pobiegli w stronę napastników. Jeden został obezwładniony, kiedy jeszcze zadawał ciosy leżącemu mężczyźnie. Kolejny został zatrzymany po pościgu. Trzeci chciał jeszcze odbić kolegów. Wszyscy spędzili noc w komendzie.

Asp. szt. Dariusz Sztylka i sierż. Mateusz Partyka nie przewidywali, że w niedzielę (15 września) jeszcze po służbie będą musieli interweniować. Kilkadziesiąt minut przed jej zakończeniem zauważyli na ul. Szczecińskiej przy wjeździe na S3 samochód z uszkodzoną oponą. Funkcjonariusze zdziwili się, kiedy kierowca tego auta zamiast na pobocze, usiłuje wjechać na drogę ekspresową. Policjanci ruszyli za nim i zatrzymali go do kontroli jeszcze na wjeździe na S3. 29-letni kierowca forda miał ponad dwa promile i prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy, że jedzie z przebitą oponą.

Choć policjanci zakończyli służbę, nie była to ostatnia interwencja tego dnia. Po 23 wracali do domów. Jechali ul. Piłsudskiego, gdy na przeciwległym pasie ruchu zauważyli wzywającą pomocy kobietę i leżącego na jezdni mężczyznę, którego biło trzech napastników. Jeden z nich zadawał ciosy w głowę. Funkcjonariusze wyskoczyli z auta i pobiegli w ich stronę. Dwóch napastników zaczęło uciekać, trzeci nie zdążył nawet się ruszyć, bo został obezwładniony przez asp. szt. Dariusza Sztylkę, który odciągnął go od pokrzywdzonego. Po pościgu sierż. szt. Mateusz Partyka zatrzymał kolejnego agresora. Funkcjonariusze wezwali wsparcie.

W międzyczasie zatrzymał się jeden z przejeżdżających kierowców. Policjanci poprosili, by mężczyzna został do pomocy, bo trzeci z napastników wrócił na miejsce zdarzenia. Prawdopodobnie chciał jeszcze odbić swoich kolegów.

Chwilę później na miejscu pojawiło się kilka policyjnych patroli. Dwóch zatrzymanych było w wieku 19 lat, trzeci to 17-latek. Funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich susz. Po badaniach okaże się, czy były to narkotyki. Wszyscy zostali zatrzymani w gorzowskiej komendzie. Po przesłuchaniach najprawdopodobniej usłyszą zarzuty pobicia.

Previous „WALIZKA NARKOTYKOWA” W GORZOWSKIEJ JEDNOSTCE
Next Smartfony z Chin

Może to Ci się spodoba

Gorzów na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI WIZYTĘ PREZYDENTA RP

Zapewnienie bezpieczeństwa Prezydentowi RP podczas wizyty w Żaganiu było głównym zadaniem lubuskich policjantów. Po raz kolejny służby wykazały się pełnym profesjonalizmem. Dzięki współpracy policjantów z Biurem Ochrony Rządu, wizyta głowy

Gorzów na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNY TOWAR NIE TRAFI NA RYNEK

Policjanci Wydziału Kryminalnego codziennie skutecznie walczą z przestępczością i wszelkimi jej przejawami na terenie całego powiatu. Zatrzymują osoby zajmujące się produkcją i wprowadzaniem do obrotu nielegalnego towaru. Tym razem funkcjonariusze

Gorzów na Sygnale 0 Comments

SAMOCHODOWI WANDALE W RĘKACH POLICJI – DO JEDNEGO Z NICH DOPROWADZIŁ POLICYJNY PIES

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy w miniony weekend w Gorzowie Wlkp. zniszczyli kilka samochodów. Dwóch wandali kopało w zaparkowane na ul. Hawelańskiej pojazdy, a kolejny na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź