Aranżacje kuchni, salonu

Aranżacje kuchni, salonu

Układy na otwartym planie są chyba najczęstszym wyzwaniem dekoracyjnym dla współczesnego projektanta i dekoratora domu. Oczywiście, połączona kuchnia, pokój dzienny i jadalnia mogą czuć się jasne i beztroskie, ale może również uzyskać naprawdę bałagan w kategoriach estetycznych.

Idealnie byłoby, gdyby twój otwarty układ miał ładne poczucie przepływu i trochę poczucia granicy między różnymi obszarami mieszkalnymi. Więc jak możesz osiągnąć tę magiczną równowagę? Cóż, dziś zaprezentujemy 7 domów z otwartym planem, który pokazuje, jak można to zrobić z linią, kolorem i starannym doborem wyposażenia. Sprawdźmy je!

  1. Subtelne połączenia kolorystyczne

Projektanci wnętrz i dekoratorzy tego eleganckiego, nowoczesnego apartamentu zastosowali staranne wyważenie szarych stref, aby połączyć salon, jadalnię i część kuchenną. Szary dywan tworzy wizualną granicę wokół salonu, a łupkowo-szara ściana nadaje salonowi charakterystyczny wygląd.

  1. Podwójny dzielnik regału

Dwustronny regał na książki to doskonały wybór do podziału na małe mieszkania. Tutaj możemy zobaczyć, jak można go wykorzystać jako jednostkę multimedialną i gablotę. Otwarta konstrukcja pozwala również naprzepływ światła przez całe pomieszczenie i pomaga utrzymać tę jasną, swobodną atmosferę. Zwróć uwagę, jak czarny panel łączy się z czarnym blatem kuchennym i wysokim czarnym panelem na ścianie salonu.

  1. Fuzja ciepłych kolorów

Ten nowoczesny dom w stylu antycznym posiada niesamowicie eklektyczne połączenie mebli. Mimo, że nie ma oczywistych powiązań między poszczególnymi elementami, wciąż czuje się wypolerowany i kompletny. Tajemnica, którą czujemy, tkwi w delikatnej, złotej palecie kolorów i drobnych liniach łączących stolarkę drewnianą, delikatnie wzorzystym, orientalnym dywaniku i delikatnych, nowoczesnych liniach regałów na książki.

  1. Dzielnik platformowy

To zainspirowane wnętrze ma połączenie antycznego wyposażenia i odważnego wykorzystania czerni. Czerń z pewnością trzyma projekt razem, ale to, co naprawdę ma naszą uwagę, to platforma. Zgrabnie oddziela on kuchnię od części mieszkalnej, nie blokując przy tym otwartego poczucia przepływu pomiędzy tymi dwoma przestrzeniami.

  1. Magia kanapy narożnikowej

Niewygodny lokal mieszkalny/jadalnia/kuchnia jak ta jest z pewnością wyzwaniem do umeblowania. To właśnie tutaj inteligentny narożnik może być naprawdę przydatny. Sprawia ona, że mały narożnik od razu staje się przytulny i sprawia, że przejście jest przyjemne i przejrzyste.

Tylna część kanapy jest powszechnie stosowana do oddzielenia części mieszkalnej od kuchni. Ci, którzy nie lubią wyglądu „pływających” mebli, mogą chcieć popchnąć boczny stolik do góry na plecy sofy.

W mieszkaniu z tak wspaniale wyeksponowanymi ceglanymi ścianami jak to, sensowne jest odtworzenie ceglanych tonów przy pomocy ziemistej, kolorowej sofy.

  1. Przytulny i funkcjonalny gładki szary

Wiele nowoczesnych kuchni ma do zaoferowania dużo szarego chromu lub stali. Może to być trudne do uwzględnienia w większej kolorystyce pomieszczeń mieszkalnych. Dobrym rozwiązaniem jest gładka, szara sofa, taka jak ta. Wygląda ona super wygodnie i z pewnością pasuje do szarej i białej kuchni.

https://naszearanzacje.pl/

Previous Płytki porcelanowe idealne do wykończenia posadzki w garażu
Next Jak wybrać odpowiedni telefon dla Seniora

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Pobyt w Grecji był dla mnie jak reset absolutny

Aktorka spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie

Life&Style 0 Comments

Rośnie zainteresowanie szyciem garniturów na miarę

Garnitur szyty na miarę jest idealnie dopasowany do klienta, dzięki czemu pomaga zatuszować mankamenty figury i poprawić proporcje sylwetki. Dlatego zdaniem stylistów mężczyźni powinni zainwestować w swój wizerunek. Garnitur z profesjonalnej pracowni krawieckiej

Life&Style 0 Comments

Łóżka dziecięce – 10 rzeczy, o których musisz wiedzieć przed zakupem

Kupując pierwsze łóżeczko dla swojego dziecka musisz wiedzieć o kilku istotnych rzeczach, aby nie popełnić w tym zakresie żadnego błędu. Wiadomo, że dzieci szybko dorastają, dlatego musisz mieć na uwadze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź